Tag: Stop

VIDEO/Zbulohet skema si shiten diplomat në Tiranë, 180 mijë lekë për...

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon se si blihet punimi për diplomë universiteti në sistemin “Bachelor”, duke paguar 180 mijë lekë të vjetra. Një...

Investigimi zbuloi si organizohet prostitucioni në Korçë, policia vë në pranga...

Dy persona janë arrestuar në Korçë teksa akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, ndërsa policia ka shpallur një tjetër në kërkim. Po kështu është proceduar në...

Thirrja prekëse e babait: Im bir po tretet, ju lutem më...

Remzi Muça dhe Bukuroshe Xhediku janë prindër të Renis Muçës 14 vjeç, i aksidentuar në 17 Korrik 2019. Që nga ajo ditë, djali ndodhet...

Pedagogu që kërkoi favore seksuale, zbulohen detaje: Si është bërë përgjimi

Pas denoncimit të skandalit nga emisioni “Stop” në Tv Klan, policia e Elbasanit ka ndaluar pedagogun D.H. 36-vjeçari, pedagog në Universitetin “Aleksandër Xhuvani”, akuzohet...

Polici i shkul varësen nga qafa. Qytetari: Ke pi ndonjë raki...

Në përpjekje për të ndaluar dy të rinj, efektivët e Policisë Rrugore i tërhoqën varësen njërit prej tyre, duke ia këputur. Kjo bëri që mes...

SKANDALI/Pedagogu në Elbasan i kërkon favore seksuale studentes në këmbim të...

Emisioni Stop ka transmetuar një rast të një pedagogu i cili kërkonte afera seksuale ne këmbim të marrjes së disa lëndëve mbetëse. Pedagogu D.Himci tregohej...

Video denoncuese/Gruaja ndjek me makinë dhe përplas të riun, më pas...

Një aksident absurd ka ndodhur së fundi. Një grua merr përpara me makinë një qytetar me motor, duke e dëmtuar atë. Si të mos...

VIDEO/ Skandali, e mitura përdhunohet në kotec nga i moshuari, autori...

Një rast i rëndë është trajtuar mbrëmjen e sotme nga emisioni “Stop” në Tv Klan, për drejtësinë shqiptare që ka dështuar sërish të bëjë...

Shëndetësia “falas”, por 1 mijë euro duhen në QSUT

Emisioni “Stop” ka denoncuar mbrëmjen e sotme se si shërbimi shëndetësor në Qendrën Spitalore Universitare (QSUT) blihet me para në dorë. Përmes kamerës së...

Shkon të bëjë kartën e re të identitetit, por i thonë...

Selim Hodo, një i moshuar mbi të 80-at nga Orikumi, tregon në “Stop” se shkoi në gjendjen civile për të aplikuar për një kartë...