Tag: spital

Princ Leka shtrohet te spitali i Traumës: Respekte! Kurohet jo në...

Në një mesazh në rrjetet sociale, eshte mesuar se Princ Leka II, ka patur nje problem te vogel shendetsor me doren e djathtë. Ajo që...

LAJM I FUNDIT/Të shtëna me armë në Rrëshen, viktima humb jetën...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrëshen. Një person mësohet se është vrarë paraditen e sotme. Lajmi është bërë i ditur nga burime spitalore...

EMRI/Plagosja e kryebashkiakut të Lushnjës në zyrë, policia në kërkim të...

Pikerish ne diten e fundit të vitit, shënohet një ngjarje e rende, e cila fatmirësisht deri tani nuk ka sjellë pasoja në njerëz. Një...

Krim i rëndë në Çeki, vriten gjashtë persona në spital, autori...

Tmerr dhe panik raportohet nga Cekia. Një ngjarje e rëndë është regjistruar në spital ku një person hapi zjarr, duke lënë të vdekur gjashtë...

FOTO/Rudina Dembacaj përfundon në spital, moderatorja tregon se çfarë i ka...

Kohët e fundit Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të divorcit me bashkëshortin e saj, Aleks Varfaj me të cilin...

Avokati Goxhaj prej ditësh në spital pas helmimit të rëndë, flet...

Prej disa ditësh është ndjerë mungesa e një prej zërave opozitarë, avokatit Altin Goxhaj. Burimet bëjnë me dije se mungesa e tij, lidhet me...

Burri nga Korça ankohej nga dhimbje koke e barku, familja dyshime...

Një 58-vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Korçë, në rrethana të dyshimta. Telha Kelo nga fshati Pojan ka ndërruar jetë mëngjesin e...

FOTO/Del lista e emrave të banorëve në spital, ish-deputetja: Ka persona...

Dy ish-deputetet  Albana Vokshi dhe Dhurata Cupi kanë parë nga afër gjendjen e banorëve të plagosur pas përplasjeve nga aksioni i sotëm i IKMT-së. Vokshi...

FOTO/Tre studentë të Ekonomikut shtrohen në spital, mesazhi denoncues zbulon detaje...

Një incident ka ndodhur te Fakulteti i Ekonomikut. Raportohet se 3 studentë janë dërguar në spuitalin e  Traumës. Informacione zyrtare nga policia ende nuk ka,...

FOTO/Pamjet e pavijonit ku ndodhet prokurori Ndoja, ruhet me dy policë,...

Prokurori Arjan Ndoja, ndodhet në spitalin e Durrësit pas atentatit të një dite më parë dhe paraditen e kësaj të shtune ka lënë ambientet...