Tag: rrogat

FOTO/Vokshi nxjerr bllof Ramën, publikon urdhërin që detyron policët të japin...

Kryeministri Edi Rama e mohoi kategorikisht mengjesin e sotëm, faktin se ai dhe qeveria e tij ka detyruar punonjësit të japin rrogen e tyre...

“Urdhër skandaloz”, Vokshi siguron dokumentat: Rama nuk u heq 150 mln...

Ish-deputetja Albana Vokshi ka akuzuar qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama si pergjegjes per heqjen e rrogës së mësuesve dhe policëve. Ish-deputetja disponon dokumentat dhe e...

“Kush ua jep të drejtën t’i vonojnë?”, PD denoncon nga Shkodra:...

Partia Demokratike dega Shkodër ka akuzuar sot Zyrën Vendore Arsimore për vonesën e pagave të mësuesve të Shkodrës. Në një deklaratë për mediat, PD...

“Rroga e mjekëve më e lartë se në Gjermani?!”, Ish-ministri shkulet...

Ish-ministri Ylli Manjani ka ironizuar deklaratat e kryeministrit Rama, i cili përpos fakteve që dëshmojnë realitetin në Shqipëri, vazhdon të propagandojë të kundërtën. Manjani është...