Tag: rremas

Kush janë të kërkuarit e Lushnjes, vrasjet dhe përplasjet mes bandave

Forcat operacionale të Policisë së Shtetit Renea dhe FNSH kanë zbarkuar në orët e para të së premtes në Rremas të Lushnjes, në një...

Aksioni i RENEA-s, në Rremas të Lushnjes, policia: Ja si u...

Pas aksionit të policisë në fshatin Rremas të Lushnje ku mbeti i plagosur një person gjatë operacionit ku po kërkoheshnin dy persona me prcedentë...

Si dështoi RENEA në kapjen e rivalëve të Aldo Bares në...

Zbardhen detaje nga operacioni i sotëm kur në orët e para të mëngjesit, forca të shumta policore dhe RENEA kanë mësyrë në  fshatin Remas...