Tag: ridvan bode

FOTO GALERI/ Aqif Rakipi pjesë e partisë së re Bode –...

Ish-deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është parë sot nën shoqërinë e dy ish-deputetëve të PD-së, Ridvan Bode dhe Astrit Patozi. Tre ish deputetët, kanë...