Tag: reagimi

FOTO/Largimi në mes të sezonit nga Top Channel, Renato Mekolli...

Shef Renato Mekolli ka reaguar për here te parë ne rrjetet sociale, pasi nga Top Channel doli lajmi se ai u largua në mes...

VIDEO/Rama me këmbët mbi tavolinë, Shqipëria merr kryesimin e OSBE, Pollo...

Me dy kembe në tavolinë, kryeministri Edi Rama njoftoi plot zell se do të marrë detyrën e “Chief-in-Office”, drejtues për një vit, periudhë që Shqipëria...

“Do të shkoj deri në Gjykatën Europiane”, Malaj për Zërin e...

Në Tiranë, profesori i njohur i ekonomisë, Arben Malaj, tha se ka pritur prej 7 muajsh që të thirret sipas ligjit për t’u dëgjuar...

Trump mblodhi shtetet e NATO-s që kanë përmbushur 2% për mbrojtjen,...

Trump ka mbledhur ne takim drejtuesit e vendeve të mëdha të NATO-s që po përmbushin angazhimin e tyre për 2 përqind të shpenzimeve të...

Shorti për KED-në e re, Dvorani zgjidhet automatikisht, reagon Meta

Në mënyrë tejet transparente, Presidenca zgjodhi sot anëtarët e KED. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e...

Paloka kritika: Të pafytyrë, në vend që të japin llogari ...

Ish-deputeti Edi Paloka ka reaguar sërish në rrjetet sociale lidhur me deklaratat e fundit të ministreve në Parlament. Paloka shkruan se qeveria ne Parlament i jep...

“Hakmarrje personale e Ramës”, Vokshi reagon pas mbylljes së portalit ‘JOQ’:...

Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar së fundmi lidhur me deklaratat dhe urdherat e kryeministrit Edi Rama per te mbyllur portalin "JOQ". Vokshi e sheh si...

Emërimi i Çuçit si shef i gjëndjes së jashtëzakonshme, Berisha: Çfarë...

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në Facebook shkruan se emërimi i Blendi Çuçit si drejtues i gjendjes së jashtëzakonshme është bërë për të...

Sulmi ndaj mediave/Këshilli i Medias thirrje Ramës: Qeveria të mos kopjojë...

Këshilli Shqiptar i Mediave, ka reaguar për situatën e krijuar në vend me mediat pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, dhe mbylljes nga AKEP...

Ish-deputeti: Nënvlerësimi i tërmetit të 21 shtatorit dhe kërkesave të Presidentit,...

Kur Presidenti Ilir Meta bënte thirrje për të siguruar ndërtesat dhe për të marrë masaj ndaj tërmetit apokaliptik, të gjithë filluan të talleshin duke...