Tag: qeveri tranzitore

Basha: Koha e zgjidhjes politike me qeveri tranzitore

Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar sot pasdite nje videomesazh permes te cilittheskon se Europa e degjoi zerin e shqiptareve! “Jo qeverise nga...

Mediu flet me emra: Ja figurat nga PS dhe PD që...

Opozita është e vendosur se vetëm një qeverisje tranzitore me një mandat 6-mujor mund të çojë vendin drejt një stabiliteti, që do të garantojë...