Tag: prostitucion

Investigimi zbuloi si organizohet prostitucioni në Korçë, policia vë në pranga...

Dy persona janë arrestuar në Korçë teksa akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, ndërsa policia ka shpallur një tjetër në kërkim. Po kështu është proceduar në...

“Po kshu me shumë djem, ta lypin?” Pamjet, si funksionon rrjeti...

Emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një tjetër skandal. Përmes kamerës së fshehtë ka zbuluar se si funksionin rrjeti i prostitucionit në...

Do trafikonin 20-vjeçaren në Gjermani për prostitucion, policia kap tutorin në...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 31-vjeçar dhe kanë shpallur në kërkim dy bvashkëpunëtorët e tij pasi kanë tentuar të trafikonin në...

SPECIALE/ Prostitucion ne Tirane, me dy femije, djali tutor i nenes

Emisioni ‘Stop’ në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë,...

Shfrytëzonte femrat për prostitucion, kapet shkodrani që kërkohej nga Itali

Një tjetër person në kërkim ndërkombëtar ka rënë në pragat e Policise. Policia e Shkodres njofton se ka arerstuar te kerkuari nga Italia, 37-vjeçarin A....

Prostitucion në lokalin e tij, zbulohet 43-vjeçari nga Fieri, çfarë iu...

Policia e Belshit ka vënë në pranga një 43-vjeçar nga Fieri, ndërsa ka proceduar në gjendje të lirë edhe pesë shtetase të tjera për...

DETAJE/Donin të trafikonin të renë për qëllime prostitucioni, pranga punonjëses në...

Eshtë parandaluar një rast i shfrytëzimit të prostitucionit. Burime nga policia bëjnë me dije se pas një operacioni kanë vënë në pranga 2 persona,...

DETAJE/Kurthi për të shfrytëzuar të miturën për prostitucion, nuk ka “mëshirë”...

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 15 vite burg për Enea Sinanin dhe Elton Drapin pasi akuzohen kanë shfrytëzuar për qëllime prostitucioni një...

Arrestohen 9 vajza shqiptare në Maqedoni

Nëntë vajza nga Shqipëria janë ndaluar në Maqedoni nga policia. Gjatë një aksioni policor prej orës 22:00 të natës së mbrëmshme deri në ora 04:00...

Nga droga tek prostitucioni, arrestohet shqiptari me ‘shumë’ fytyra!

Ai jetonte në Greqi në dukje si një qytetar i rregullt, por shqiptari 34 vjeçar ishte një "njeri me shumë fytyra", për shkak të...