Tag: policia

LAJM I FUNDIT/Vrasja e Jurgen Kurtit në Tiranë, arrestohen 3 persona,...

Policia ka zbardhur vrasjen e Jurgen Kurtit, e ndodhur para disa ditësh në Tiranë. Sipas policisë, janë arrestuar 3 persona, ndërsa një tjetër është shpallur...

Gruaja në Berat var veten, telefonon policinë: Kujdesuni për fëmijët e...

Një  ngjarje e pazakontë tronditi opinionin publik, teksa një 41-vjeçare i dha fund jetës së saj duke lënë dhe një amanet të fundit. 41-vjeçarja  nga...

LAJM I FUNDIT/Vrasja e Nardit të Bujtinave, arrestohen 3 persona, një...

Policia ka vënë në pranga 3 persona për vrasjen e biznesmenit Nard Polia. Gjithashtu është shpallur në kërkim dhe autori i dyshuar i ngjarjes. Njoftimi i...

EMRI/Makina përplas 50-vjeçarin, vdes rrugës për në spital

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan, ku shënohet një tjetër viktimë. Sipas policisë, aksidenti ndodhi në lagjen “Shënkoll”, të qytetit. “Shtetasi A.P.,...

“Iu bëri të fortin” policëve, arrestohet i dehuri në Librazhd

Policia e Librazhdit ka arrestuar në flagrancë një 36-vjeçar në Përrenjas, pasi në gjendje të dehur ka shtyrë dhe fyer  e ofenduar punonjësit e...

Vrasja e avokatit Gurra, ja çfarë deklaron policia

Elbasani është tronditur pak minuta më parë nga vrasja e Ravik Gurrës, 50 vjec me profesion avokat. Z. Gurra ishte i njohur si avokat i...

EMRI/I zënë pritë dhe i grabisin makinën, pronari nga Lezha e...

Një automjet tip "Benz" është grabitur dhe i është vënë flaka nga persona ende të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur mbremjen e së enjtes, 21 mars...

“Kanë shoqëruar 14 të rinj”, Kryemadhi për Lleshajn: I zënë duke...

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka dhënë një deklaratë për mediat, pasi doli nga Drejtoria e Policisë e shoqëruar dhe nga sekretari i përgjithshëm...

“Nuk kam marrë njoftime nga policia”, Bardhi: As Sandër Kimiku nuk...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, në një intervistë nga sheshi i protestës përgënjeshtron deklarimet e policisë se ka marrë njoftime zyrtare se...

VIDEO/Protestuesit ulen ‘këmbëkryq’ para Kuvendit, Kryemadhi ka një kërkesë për Lleshajn

Kur ka më shumë se 2 orë e gjysmë që po zhvillohet protesta e opozitës, protestuesit bashke me kryetaren e LSI, janë ulur para...