Tag: plagoste plaku

Tronditet Divjaka, policia, plumba plakut ndërsa ishte në gjumë

Ishte ora 04:00 e mëngjesit kur forca të shumta policie dhe RENA zbarkuan në fshatin Remas të Divjakës, ndërsa thuhet se ishin në kërkim...