Tag: perplaset

Aksident tjetër në pak minuta/Përplaset për vdekje i moshuari, në pranga...

Një tjetër aksident ka ndodhur në vendin tonë, fatkeqësisht në një tjetër aks rrugor, në Shkodër-Lezhë.  Burimet zyrtare nga policia, sqarojnë se ka ndërruar...

DETAJE/Të riun e përplas makina në Lezhë, ndërron jetë në spital

Një djalë i ri është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një makinë dhe ndërroi jetë në spital disa orë më vonë. Sipas policisë,  i...

Aksident në Berat, motori merr para gruan, të dy në gjendje...

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të Beratit. Burimet bëjnë me dije se dy persona kanë mbetur të...

Kamioni përplas makinën në Tiranë, policia jep detajet e aksidentit

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, ku një kamion eshte përplasur me një autoveturë. Burime zyrtare, konfirmojnë se nuk ka të plagosur, por...

50-vjeçarja përplaset nga një grua, policia tregon detajet e aksidentit në...

Një grua 50 vjeçare është aksidentuar nga një makinë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas policisë, fatmiresisht, gruaja ka shpëtuar mrekullisht,...

Treni përplas këmbësorin në Durrës, 35-vjeçari në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një këmbësor është përplasur nga treni. Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës...

LAJM I FUNDIT/Aksident në rrugën Korçë – Pogradec, viktimë një grua

Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën Korçë - Pogradec, afër fshatit Poçeste. Një grua 40 vjeçe është shtypur nga makina teksa ishte duke kaluar...

Aksidentoi 15-vjeçarin dhe u largua nga vendi i ngjarjes, pranga 28-vjeçarit...

Specialistët e Hetimit të Krimit dhe Policisë Rrugore në D V.P. Kukës, bënë të mundur identifikimin dhe ndalimin e shtetasit; I.H., vjeç 28, banues...

Aksident i frikshëm në Fushë Krujë, makina godet shtyllën elektrike, shoferi...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Fushë Krujë-Milot. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate, ndërsa është zbuluar ditën e sotme. Një autoveturë tip benz...

Aksidentohet për vdekje 82-vjeçari, arrestohet në flagrancë drejtuesi i mjetit

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një të moshuari është njoftuar nga Policia e Durrësit. Ngjarja tragjike ka ndodhur në rrugën Fllakë...