Tag: peqin

Atentati ndaj 23-vjeçarit, pistat ku po hetohet, 1 vit më parë...

10 persona jane shoqeruar deri tani nga policia per te zbardhur ngjarjen e ndodhur nje nate me pare ku mbeti i vrare 23 vjecari...

Aksidentohen rëndë dy makina në Peqin, vdes fëmija 5 vjeç

Një aksident i rende me pasojë vdekjen e një të mituri, 5 vjeç ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Sipas policisë, i mitur ishte pasagjer...

EMRI/I rikthehet “sportit” të tij të preferuar, tenton të arratiset sërish...

Gëzim Toma ka tentuar të arratiset nga burgu i sigurisë së lartë në Peqin, duke përsëritur ‘sportin’ e tij të preferuar. Toma është arratisur...

Kapen 21 kg drogë në një banesë në Peqin, katër të...

Policia e Shtetit ka vijuar me operacionet e koduara, kur këtë herë, një i fundit i policisë së Peqinit i koduar "Progër" ka goditur...

“Po lëngojmë në krizën më të thellë ekonomike”, Basha: Shpresat i...

Në takimin me strukturat e PD në Peqin, kreu i opozitës, Lulzim Basha, bëri përgjegjës Edi Ramën për krizën e thellë ekonomike të vendit. “Nga...

DETAJE/Shpallet në kërkim një person i rrezikshëm në Peqin

Një person i rrezikshëm është shpallur në kërkim nga policia e Peqinit. Burime nga blutë e Peqinit thonë se kanë identifikuar dhe shpallur në...

Dhunuan dhe i paralizuan kujtesën të moshuarit, kapet dhe grabitësi i...

Policia ka vënë në pranga autorin e katër të dyshuar për grabitjen dhe dhunimin e një të moshuari në banesë në Peqin më 8...

I grabitën 60 mijë euro tregtarit në Peqin, 3 në pranga,...

Uniformat blu kanë vënë në pranga 3 persona, mes tyre edhe një grua, për grabitjen e një banesë në Peqin, duke marrë rreth 60...

DETAJE/ Lëng që paralizon kujtesën, si e grabitën cifti i bashkëshortëve...

Policia jep detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme në Peqin, ku një i moshuar që iu hapi derën e shtëpisë...

FOTO/Aksidenti i rëndë në Elbasan, makina kthehet përmbys, humb jetën një...

Një aksident i rëndë u raportua të kishte ndodhur në aksin Peqin-Elbasan. Sipas burimeve zyrtare, bëhej me dije se kishte tre të plagosur. “Në vendi...