Tag: OSHEE

VIDEO/”Nga faturat e energjisë tek fushata e gjobave e tatimeve”, Banorët...

Në qytetin e Fierit sot është zhvilluar një protestë. Mësohet se banorët e Povelçës në Fier kanë dalë kundër abuzimit të OSHEE- së me...

PD: “Raporti që zbulon mashtrimin e Edi Ramës me energjinë elektrike”

Partia Demokratike sjell sërish në vemendje situatën e krijuar me OSSHE-në duke denoncuar faturën e shpenzimeve. Eno Bozdo ka renditur me radhë të gjitha problemet...

“64 milionë eurot që i mungojnë OSHEE”, PD flet me emra:...

"Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka humbur 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe...

VIDEO/OSHEE habitet nga ajo që zbulon në Elbasan, shpikja e re...

Edhe pse pati qindra arrestime, procedime dhe fushata te tera per te ndergjegjesuar qytetaret per te mos vjedhur energjine elektrike, ka ende persona te...

OSHEE, me humbje por zhvillon nje tender milionesh per furistrada luksi...

Dhjetra të burgosur për vjedhje të energjisë elektrike, mijëra kontrolle për shkëputjen e lidhjeve të paligjshme, qindra milion euro investime dhe dhjetra paralajmërime publike...

Nesër ndërprerje të energjisë në Tiranë, njoftohen zonat ku do të...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët se ditën e nesërme do të këtë ndërprerje të energjisë në disa zona. Në vijim të...

Një pjesë e mirë e Tiranës pa drita nesër dhe pasnesër,...

OSHEE e kryeqytetit ka njoftuar të gjithë abonentët e saj se në datat 26 dhe 27 nëntor 2019 do të ketë ndërprerje të dritave...

Tirana tre ditë pa drita, ja zonat ku do të stakohet...

OSSHE njofton për të tjera ndërprerje energjie në Tiranë në datat 19-21 shtator, ku ka bërë të ditur edhe oraret dhe zonat ku do...

Tirana sërish pa drita, OSHEE: Do ketë ndërprerje energjie në këto...

OSHEE Tiranë njofton se sërish do të ket⌂ ndërprerje të energjisë elektrike. Për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, në...

Nesër dhe pasnesër Tirana pa drita, ja zonat ku stakohet energjia

OSHEE njofton se edhe ditë e nesërme dhe pasnesër, zona të tëra në Tiranë do të mbeten për gjashtë orë pa  energji elektrike. Kjo...