Tag: news 24 nusja vjehrra

Sherr në studio e News 24, nuse dhe vjehrra përfshihen para...

Emisioni me “Me zemër të hapur” në ‘News24’ ka vijuar sot përballjen e dytë mes ish-vjehrrës Natasha me ish-nusen e djalit të saj, Eglantina....