Tag: ndarja

Aktori i humorit tregon hapur: E lashë të dashurën se nuk...

I ftuar në “Mos i fol shoferit”, në RTV Ora, aktori i humorit, Ledio Lako ka rrëfyer se, është ndarë nga një vajzë vetëm...

E vetmja arsye që ribashkon Rudinën me ish-bashkëshortin, aktorja publikon foton...

Rudina Dembacaj terhoqi vemendjen kur prNoi divorcin me Aleksin dhe pas thashethemeve qe ajo po dilte me ish-deputetin Mark Frroku, fakt i cili u...

Çifti i njohur i reperëve shqiptarë përdorin ndarjen për marketing, zbulohet...

Ndarja e tyre bëri bujë, duke qënë se çifti i reperëve janë shumë të preferuar nga të publiku shqiptar. Por, askujt nuk i kishte shkuar...

FOTO/”Jeni fundërrinë”, Stresi shpërthen ndaj mediave rozë pas shkrimeve për të...

Të ndarë apo në periudhë pauze, kjo nuk ka shumë rëndësi. Pas çdo informacioni, Keisi dhe Stresi mbeten në vemendjen e mediave rozë, për...

FOTO/”Nuk ka marrë thjesht një grua, por pornostare”, Modelja shqiptare mohon...

Angela Martini mori dhe me shume vëmendje pas martesës me milionerin e njohur Dragos Savulescu, i cili së fundmi u dënua me 5 vite...

FOTO/”Tani e në vazhdim jam një nënë beqare”, Reperja e njohur...

Reperja Loredana, e njohur deri në Gjermani dhe Zvicër, ka konfirmuar vetë ndarjen e shumëpërfolur keto muaj me Mozzik, nje tjeter reper i njohur...

Ndarja me bashkëshortin, flet Rudina Dembacaj: Dua të gjej akuzuesin për...

Rudina Dembacaj sërish nuk ka folur hapur rreth thashethemeve që qarkullojnë se ajo është ndarë nga bashkeshorti i saj. Prej javësh, aktorja dhe moderatorja...

U dashuruan në “Dancing with the Stars”, Rovena Dilo i jep...

Dashuria e cili lindi në "Dancing with the Stars" mori fund krejt papritur. Kengetarja Rovena Dilo i ështe rikthyer jetës si beqare duke konfirmuar...

Nora Istrefi padit Robert Berishën, zbulohen detaje të reja rreth ndarjes

Ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës u kthye në lajmin e javës, pas zhvillimeve tC fundit të cilat zbulojnë të tjera detaje. Këngëtari...

Ndarja e bujshme pas 14 vitesh martesë, zbulohet arsyeja: Nora shoqërohej...

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund një lidhjeje të gjatë, që zgjati plot 14 vite.Mjaftoi vetëm një status i thjeshtë në rrjetet...