Tag: modelja

FOTO/Ish-e dashura e Neymar hedh Lamborghinin në pishinë, modelja s*ksi fajëson...

"Aksidenti" i saj qesharak ka tërhequr vëmendjen e shumë mediave, perpos faktit që famën e mori që prej kohës kur ishte e lidhur me...

FOTO/Modelja e njohur sapo tha se kjo lloj buke i ka...

Modelja amerikane Ireland Baldwin, vajza e aktorëve Alec Baldwin dhe Kim Basinger tregoi për 506,812 ndjekësit e saj se buka e zezë e The...

FOTO/Modelja e famshme martohet me të dashurin 17 vjet më të...

Kjo është martesa e tretë e modeles së famshme Heidi Klum. 46-vjeçarja e guximshme u martua me një djalë rreth 17 vite më të...

FOTO/Forma perfekte për tu patur zili, modelja 50-vjeçare pozon nudo për...

Naomi Campbell, modelja me famë botërore duket se ka mbetur pas në kohë, duke patur linja perfekte trupore. Ajoeshte ne prag të 50-vjetorit,  por...

U gjobit 15 mijë euro nga UEFA, por bukuroshja që hyri...

Finalja e madhe e Champions League ishte e llahtarshme, kjo vetëm se një modele ndërpreu ndeshjen duke tërhequr vëmendjen e milionave shikuesve. Kinsey Wolanski, modelja...

FOTO/Shqiptaret që “bëjnë namin” në botë, modelja puth Selena Gomez

Modelja shqiptare  Heidi Lushtaku ka suprizuar ndjekësit e saj me fotot e fundit. Askujt nuk ia  merrte mendja që ajo të ishte dikur në shoqërinë...

FOTO/Modelja myslimane bëri historinë, e para që prezantohet me “burkini” për...

Një supermodele somaleze-amerikane është bërë modelja e parë myslimane që shfaqet në Sports Illustrated duke veshur një burkini për plazh. Halima Aden është paraqitur me...

FOTO/Bota trishtohet, modelja e njohur gëzohet për djegien e Katedrales

Ndërsa gjithë bota është tronditur nga djegia e një prej ndërtesave historike dhe me vlerë kulturore, një person është i lumtur për këtë tragjedi. Bëhet...

Modelja shqiptare në Amerikë është acaruar me Trump-in, ja çfarë i...

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj e cila është shumë e pëlqyer në Shqipëri, prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Emina tashmë është...

Modelja tregon mesazhet me Ronaldon: Nëse shënoj, do të kafshoj

Nuk është hera e parë që futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo lakohet për histori me modele të ndryshme. Këtë herë ka qenë  bukuroshja venezueliane Alexandra Mendez,...