Tag: memaliaj

LAJM I FUNDIT/18-vjeçarja në Memaliaj i jep fund jetës tre muaj...

Një ngjarje tragjike për një familje në fshatin Vasjar të Memaliajt. Siç mesohet, prindërit e një 18 vjeçare e kanë gjetur vajzën në orët...

Gjendet një trup i pajetë në Memaliaj, dyshimet e para

Një trup i  pajetë i një personi është gjetur mëngjesin e sotëm në fshatin Luftinjë në Memaliaj. Viktima ende e paidentifikuar është një burrë...

Maskat iu grabitën të moshuarëve dymbëdhjetë milion lekë, tre në pranga,...

Policia ka zbardhur grabitjen me dhunë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në Memaliaj, duke arrestuar tre të rinj, dhe duke shpallur në kërkim...

MEMALIAJ/ Ngjarje shokuese, djali vret të atin me sëpatë

Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur në Memaliaj. Mësohet se djali ka vrarë babain e tij mëngjesin e sotëm me sëpatë. Ngjarja ka...

Memaliaj/ Ngjarje kriminale, dhunohet gazetari i mirënjohur

Dhunohet gazetari i mirenjohur Piro Nase ne krye te detyres, nga i veteshpalluri Kryetar Bashkie aty Gjolek Gucaj, si produkt i procesit kriminal te...

Vrau gruan me sëpatë, 63-vjeçari lihet në burg: Më tradhtonte me...

Gjykata la në burg 63-vjeçarin Skënder Hoxha, i cili vrau dy ditë më parë gruan e tij për motive xhelozie. Hoxha ka rrëfyer se e...

Vrau gruan, burri rrëfehet në Polici: Më tradhtonte me një më...

Skënder Hoxha, burri i cili vrau gruan e tij Antoneta Hoxha në fshatin Valagat në Memaliaj, ka rrëfyer motivin e vrasjes së gruas së...

Burri pranon se vrau gruan, policia me informacione zyrtare: Si ndodhi...

Zyrtarisht policia ka dhënë versionin sesi ndodhi ngjarja e rëndë në Memaliaj ditën e sotme, ku  mbeti viktimë një tjetër grua. Më herët dyshohej se...

U gjet e pajetë në banesë, 53-vjeçarja dyshohet të jetë vrarë

Ende nuk dihet shkaku i ngjarjes së rëndë të ndodhur në Memaliaj. Por policia ka hedhur dyshimet e para. Gruaja, 53 vjeç u gjet e...

LAJM I FUNDIT/Gjendet e pajetë gruaja, dëmtime në kokë dhe në...

Një ngjarje e rëndë  ka ndodhur në Fshatin Vagalat të Memaliajt. Sipas informacioneve të para, trupi i një gruaje është gjetur i pajetë. Mësohet se...