Tag: mbytet

Dalin pamjet! Kjo është gropa ku u mbyt 10 vjeçarja dhe...

Kanë dalë pamjet e vendit ku 10 vjeçarja E. Mazelli dhe nëna e saj Liri Mazelli gjetën vdekjen. Ngjarja tragjike ndodhi këtë pasdite në...

DETAJE/Gjendet i pajetë një 35-vjeçar në Vjosë, policia nuk e identifikon...

Një 35-vjeçar është gjetur i vdekur pranë lumit Vjosë. Sipas policisë, burri nuk është identifikuar ende dhe jepen detajet per të afruar familjarët e...

Del trupi i 75-vjeçarit në sipërfaqe, i moshuari u vetëhodh në...

Trupi i pajete i një 75-vjeçari nga qyteti i Librazhdit është gjetur sot në lumin Shkumbin. Dyshohet se i moshuari, i identifikuar si Shaqir...

Tenton të hidhet në lumë, çfarë ndodhi me të moshuarën, policia...

Nje e moshuar ka tentuar te mbytet ne lume, por kane qene forcat e policise te cilet kane parandaluar ngjarjen e rende. E moshuara...

E rëndë në Bulqizë, mbytet në lumë 32-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në Bulqizë. Një 32-vjeçare me inicialet M. F është mbytur në lumin e qytetit. 32-vjeçarja është...

DETAJE/Policia zbardh ngjarjen, si vdiq i riu në hidrocentralin e Librazhdit

Janë zbuluar detaje të reja nga gjetja e kufomës sot në Hidrocentralin e Rrapunit. Kufoma i përket 27-vjeçarit B.K. Identifikimi i tij u bë në...

Tragjike në Durrës, mbytet fëmija 6-vjeç nga Kosova

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një fëmijë rreth 6 vjeç është mbytur në plazh, në zonën e plazhit...

LAJM I FUNDIT/Ndërron jetë një tjetër pushues në det

Një tjetër viktimë është shënuar së fundmi. Raportohet se një person ka nderruar jetë në det mëngjesin e kësaj të marte. Ngjarja ka ndodhur në...

Vdes 4-vjeçarja shqiptare, u mbyt në pishinë

4-vjeçarja shqiptare e cila e cila përfundoi në një pishinë në qendrën turistike “La Risacca” ka ndërruar jetë pas 6 ditësh ndihmë mjekësore intensive Lajmi...

Tragjedi / Mbytet anija , raportohet për 150 të vdekur

Të paktën 150 njerëz mund të jenë mbytur nga përmbytja e një anije në brigjet e Libisë, tha agjencia e OKB-së për refugjatët. Ndërsa janë...