Tag: martesa

VIDEO/Nuk është martuar ende, Mira Kazhani: Nuk ka kërkesa, për pritshmëritë...

Një prej gazetareve më të komentuara, Mira Kazhani, dhe pas aksidentit të bujshëm, ka folur hapur lidhur me çështjet e zemrës, teksa ka treguar...

BLOG/Pyetja për eksperten: E dua shumë, por jam kundër martesës, si...

Ne rubrikën "Jeta dhe Dashuria" tek revista "Elle", një vajzë ka kerkuar ndihmen e keshillueses per lidhjet, pasi ka frikë të hedhë hapin e...

FOTO/Ish-banorja e BB në një lidhje tjetër, merr propozimin me unazë...

Jeta vazhdon dhe pas shumë eksperiencave të mira, gjithmonë duhet parë me optimizëm. Kete gje ka bere ish-banorja e BB, Xheni, e cila u...

FOTO/Martohet këngëtari i njohur shqiptar, bondja serbo-kroate i rrëmben zemrën

Detajet nga ceremonia sekrete janë zbuluar dhe nga mediat. Tashmë dihet se Erik Lloshi dhe Romina, bjonda serbo-kroate, do t’i japin fund beqarisë. Këtë...

Para se të martoheni, duhet t’i bëni partnerit tuaj këto 8...

A po mendoni të martoheni? Nëse përgjigja është pozitive, lexoni me kujdes 8 pyetjet që duhet t’i bëni bashkëshortit tuaj të ardhshëm. Këto 8 pyetje...

FOTO/Modelja e famshme martohet me të dashurin 17 vjet më të...

Kjo është martesa e tretë e modeles së famshme Heidi Klum. 46-vjeçarja e guximshme u martua me një djalë rreth 17 vite më të...

FOTO/Teksa uron Ledionin, Sara Hoxha pa dashje zbulon gjininë e fëmijës...

Prej disa javësh, Sara Hoxha ka bërë publike se është shtatzënë dhe pret fëmijën e dytë  me Ledion Liçon. Por deri më tani, asgjë...

Sot gruaja e tij, por Alex e ka dashur Jennifer Lopez...

Eshtë e pabesueshme, por e vërtetë. I fejuari i Jennifer Lopez e ka dashur atë qëkur ka qënë i vogël. Eshtë publikuar së fundmi...

VIDEO/Tërhoqi vëmendjen në Kanë, milioneri grek 63-vjeçar i propozon të dashurës...

Një çift ka zgjedhur një mënyrë të çuditshme për të vjedhur vëmendjen në festivalin e Kanës. Mes qindra të njohurëve, ka patur dhe nga...

“Më mirë single se një përdorimshe” Bleona ngatërron ndjekësit me postimin...

Edhe këtë herë Bleona Qereti po merr vemendje për shkak të postimit të saj të fundit në rrjetet sociale. Këtë herë ajo ka marrë rolin...