Tag: Linda Rama

”Pergjegjesi marramendese te jesh gruaja e Edi Rames”

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama rrefen në një intervistë për gazetën Panorama, marrdhënien që ka me bashkëshortin e saj. Një pjesë nga intervista: Lexuesit...

FOTO/Anita Haradinaj shkëlqen para Linda Ramës, nderohet me çmim në samitin...

Anita Haradinaj ka shkëlqyer në Samitin e Grave në Londër, teksa është përzgjidhur si një nga gratë më të fuqishme në botë, me ç’rast...

“Bashkëjeton me Gent Cakajn”/ Vajza e Linda Ramës padit Artur Zhejin...

Prej disa ditësh në disa portale të ndryshme ka qarkulluar lajmi se vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari është në një lidhje me ministrin...

Portali ‘qeveritar’, akuza tronditëse për gruan e kryeministrit Rama

Një nga portalet që mbeshtet Rilindjen ka shpërndarë sot një kronikë me akuza shumë të forta për gruan e Kryeministrit Edi Rama. Pritet reagimi i...

Biznesi 15 milionë eurosh në Elbasan, çfarë roli ka Linda Rama...

Tjetër hije skandali në qytetin e Elbasanit, që në prapavijë ka kryeministrin Edi Rama dhe bashkëshorten tij, Linda Rama. Denoncimi ka mbërritur në adresën e...

“600 euro për provim”, studenti ‘kryqëzon’ Ramën për ish-burrin e Lindës,...

Dhjetra studentë i kanë dërguar mbrëmjen e djeshme mesazhe në Ëhatsapp kryeministrit Edi Rama. Shumë prej tyre i kërkonin atij zgjidhje e kërkesave të tyre,...

Familja e bashkuar, Rama hedh foton e parë për 2019

Fotoja e familjes padyshim do të meritonte titullin 'Foto e ditës' për Kryeministrin Edi Rama. Pak çaste pasi hyri dhe 2019, Kryeministri publikoi foton ku...

Linda Rama me avion privat, publikohet videoja e fluturimit nga Rinasi

Një qytetar i ka dërguar ish-kryeministrit Sali Berisha videon ku sipas tij duket bashkëshortja e kryeministrit Rama. Bëhet fjalë për një udhëtim të datës 9...

SKANDAL & DOKUMENTE/ Gjykata “ngre të vdekurit nga varri” për të...

Gazetari Basir Çollaku ka denoncuar një vendim të Gjykatës së Apelit të Tiranës, i cili favorizon vjehrrin e kryeministrit Rama, Sulejman Basha. Në vendimin...

Publikohet pasuria e Linda Ramës, pallate, apartamente dhe toka në zona...

Gruaja e Kryeministrti të vendit, Lindita Rama (Linda) ka një pasuri që bie në sy për vlerat e mëdha pavarësisht se ajo nuk ka...