Tag: lidhja

Pasi pranoi ndarjen, zbulohet kush është ish-deputeti që i ka vjedhur...

Thashethemeve për ndarjen, Rudina Dembacaj i vuri firmën teksa pranoi ne emision se kishte filluar procesin e divorcit me ish-bashkëshortin Aleks. Por, Rudina vijon te...

Detaje të reja, Kejvina përdorte supermakinën e ‘Darës’ së Krujës

Kejvina Kthjella është vajza e radhës nga Showbizz e cila ka lidhje me botën e krimit. Modelja është thirrur në Prokurori, ku është marrë...

FOTO/Reperi i njohur shqiptar gati për fejesë, zbulohet fotoja e parë...

Mc Kresha prej kohësh përflitet për një marrëdhënie në jetën e tij, por mediat nuk arritën asnjëherë të zbulonin pak më shumë rreth lidhjes...

DOSJA/Gjykata zbardh provat, ish-ministri Tahiri lidhje të ngushtë me Habilajt

Publikimi i dokumentit prej 140 faqesh me argumentimin e vendimit për ish-ministrin Tahiri, e riktheu këtë të fundit në vemendjen e mediave ditën e...

VIDEO/Këngëtarja më e pasur në botë pranon lidhjen e saj me...

Ata ndoshta nuk janë në qendër të vëmendjes shpesh, por Rihanna dhe Hassan Jameel janë bashkë. Rihanna rastësisht zbuloi se ajo dhe biznesmeni /...

VIDEO/Albi Nako dhe Alba flasin hapur për raportin mes tyre, arsyeja...

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë dy personazhet më të komentuar të showbiz-it. Prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje të mundshme midis...

FOTO/Nuk durojnë dot më, Romeo dhe Jonida publikojnë foton e parë...

Eshtë hedhur fotoja e parë zyrtare mes të dyve, që i vë pikën i-së, duke na siguruar se ata janë bashkë. Prej disa kohësh...

FOTO/E mban të fshehtë, zbulohet partnerja e Drini Zeqos: Dyshja kapen...

Edhe Drini Zeqo, spikeri simpatik i lajmeve, ka preferuar që jetën e tij private të mos e bëjë publike dhe të jetë ne qendër...

FOTO/Ish-banorja e BB në një lidhje tjetër, merr propozimin me unazë...

Jeta vazhdon dhe pas shumë eksperiencave të mira, gjithmonë duhet parë me optimizëm. Kete gje ka bere ish-banorja e BB, Xheni, e cila u...

Armina flet hapur: Ju tregoj si i kam raportet me Sali...

Armina Mevlani njihet gjerësisht jo vetëm për blogun e saj dhe aktivitetit në rrjete sociale, por edhe për lidhjen e saj me djalin e...