Tag: iltali

Kapet kokainë në kamionin me patate, destinacioni Shqipëria, në pranga dy...

Dy shqiptarë u kapën nga policia në portin e Barit në Itali ndërsa akuzohen për trafik ndërkombëtar droge. Dy shqiptarët 30 dhe 44 vjeç,...