Tag: Horoskop

Horoskopi, 23 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

DASHI Venusi do jete shume i favorshem per ju sot. Marredhenia qe keni krijuar do jete me e qarte dhe do kuptoheni mjaft mire me...

Horoskopi, 22 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ju pret një e enjte vërtetë interesante, gjatë së cilës do keni mundësi të guxoni, të merreni me gjëra të reja dhe të përfshiheni...

Horoskopi, 21 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Jeta ne çift do ketë përmirësime gjate kësaj dite. Do qëndroni me shume kohe se me pare me atë qe keni ne krah dhe...

Horoskopi, 19 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me...

Horoskopi, 18 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Pjesa me e madhe e te dashuruarve do kalojnë një dite te qete dhe pa probleme sot. Nëse nga ana tjetër keni pasur debate...

Horoskopi, 17 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite aspak e mire kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Tensioni do mbizotërojë gjate gjithë kohës dhe nuk do ndiheni...

Horoskopi, 16 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Jeta ne çift do kaloje një dite te trazuar sot. Tregohuni shume te matur me gjithçka qe do thoni sepse do keni probleme serioze....

Horoskopi, 15 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite mjaft pozitive dhe e mbushur me momente te lumtura kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndani çdo mendim dhe emocione me atë...

Horoskopi, 14 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Jeta juaj ne çift do jete ne qendër te vëmendjes sot. Do jeni te vetëdijshëm se partneri juaj është një person qe po e...

Horoskopi, 13 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dita për ju nuk do të ketë shumë surpriza. Përqendrohuni në rutinën e përditshme. Ndihmoni prindërit në punët e shtëpisë. Disa ndryshime të kënaqshme...