Tag: GRUA

“Gruaja më tradhtoi me shefin tim, kolegun dhe fqinjin! A mund...

Një grua pati guximin që ti tregojë bashkëshortit për të gjitha tradhtitë që kishte kryer, por duke i kërkuar që t’ia nisin nga e...

LAJM I FUNDIT/Gjendet një grua e vdekur në arë, detajet e...

Një grua është gjetur pa shenja jete në Lundër. Sipas policisë, dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale. NJOFTIMI I PLOTE Tiranë/ Informacion paraprak Rreth orës...

DETAJE/I vuri thikën në fyt gruas, Anglia dëbon shqiptarin

Daily Mail shkruan se shqiptari që tmerroi Anglinë teksa i vinte thikën në fyt gruas së tij është dëbuar. “Home Office njoftoi se Ardian...

Nuk lante mirë enët, gruaja mbyll burrin në papafingo

Mjaftonte që burri i saj të mos lante enët mirë ose të mos i vendoste në lavaman në rendin e duhur, që gruaja 48-vjeçare...

I vë thikën në fyt gruas, historia e shqiptarit vrasës po...

Një shqiptar është filmuar duke kërcënuar me thikë gruan e tij. Mediat britanike i kanë kushtuar artikuj kësaj ngjarje, ndërsa kanë zbuluar dhe historinë...

VIDEO +16/ Ndodh në Pogradec! Gruaja masakron burrin në sy të...

Një rast i paprecedent dhune ka ndodhur në qytetin e Pogradecit ditën e sotme. Burri është dhunuar barbarisht nga bashkëshortja e tij, por më...

STUDIMI/Burrat që martohen me gra të zgjuara jetojnë më gjatë

Studimet e reja zbulojnë se të martohesh me një grua të zgjuar  të zgjat jetën dhe të bën më të lumtur. Profesor Lawrence Whalley, profesor...

Në këto shtete duhet ta mendosh mirë tradhtinë bashkëshortore

Të tradhëtosh bashkëshortin është ende e paligjshme në disa shtete. Shumica e shteteve tradhtinë bashkëshortore e përcaktojnë si akt mashtrimi. Dënimet për këtë akt ndryshojnë...

Burri dhunon gruan te vendi i punës në Gjirokastër

Një burrë, ka ushtruar dhunë ndaj gruas sa tij, duke i shkuar asaj te vendi i punës. Ngjarja ka ndodhur në Gjirokastër, ku sipas Policisë...

Gjendet gruaja e moshuar në Tiranë

Është gjetura nga policia shtetasja 76 vjeçare Varvana Teneqexhiu, e cila banon tek zona e Medresesë. E moshuara u denoncua e humbur ditën e sotme...