Tag: gjylameti

FOTO/Aksidenti tragjik në tunelin e Elbasanit i mori jetën, i jepet...

Është përcjellë për në banesën e fundit Elton Macolli, vëllai i deputetes të PS, Blerina Gjylameti. Miqtë, familjarët dhe të afërmit i dhanë  lamtumirën e...

Akuza e Bashës: Elisa Spiropali dhe Gjylameti të lidhura drejtpërdrejtë me...

Menjëherë pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë që caktori datën 25 maj si ditën e zhvillimit të protestës së 6 kombëtare, kryetari i Opozitës...

Sherri me Ramën pas Kongresit dhe dorëheqja, Blerina Gjylameti tregon çfarë...

Kryefjala e lajmeve të djeshme ishte sherri mes kryetares së Partisë Socialiste në Tiranë dhe Kryeministrit Edi Rama, gjë e cila thuhej se solli...