Tag: fure buke

LAJM I FUNDIT/Shpërthim i madh në Paris, ka viktima dhe të...

Një shpërthim i madh ka ndodhur në qendër të Parisit. Sipas policisë, deri më tani mësohet se ka dëmtime të shumta në një ndërtesë. Mediat...