Tag: flamur vezaj

Gazetari sjell rastet: Në kosovë e Shqipëri dy ndërtesat e njohura...

Gazetari Flamur Vezaj ka shpjeguar hollësisht se çfarë fshihet pas projektit ambicioz të Teatrit Kombëtar, pas të cilës qëndrojnë fitime marramëndëse të gjitha në...

“Boll se na i shpifët”, gazetari nuk përmbahet: Kandidatët e SPAK...

Një ditë më parë, KLP publikoi emrat e 15 kandidatëve për SPAK-un. Në lidhje me këtë listë kandidatësh ka reaguar edhe gazetari Flamur Vezaj, i...

DENONCIMI/Gazetari lëshon bombën: Gjermanët kanë përgjime që lidhin Spiropalin me kokainën

Gazetari Flamur Vezaj ka lëshuar bombën e radhës. Në një postim të bërë së fundi në rrjetet sociale, ai ka shënjestruar disa prej personazheve...

Grabitja në SHBA, gazetari nxjerr fotot dhe bën krahasimin: Si u...

Një pasqyrim tjetër të  një ngjarje kriminale, na ofron gazetari Flamur Vezaj, i cili jeton prej kohësh në SHBA. Ai ka treguar sesi vepron policia...

Gazetari tregon lidhjen e Dakos me grupin e Shijakut: Në ditët...

Flamur Vezaj ka zbuluar detaje të reja nga buja e arrestimeve të fundit, me 27 persona dhe me lëshimin e 44 urdhër arresteve. Në një...

Analiza e vrasjes në Tiranë, zbulohet detaji interesant: Martinaj është komshi...

Gazetari Flamur Vezaj ka nxjerrë të tjera detaje për personat e përfshirë në ngjarjen e kryeqytetit. Sipas asaj që Vezaj shkruan në rrjetet sociale, personat...

Gazetari nxjerr detajet: Viktima kërkohej nga policia, kamerat janë hequr me...

Gazetari Flamur Vezaj në një postim në rrjetet sociale ka bërë publike disa detaje që lidhen direkt me policinë në ngjarjen e djeshme në...

”Ja pse ika nga Shqipëria, që nga mungesa e sigurisë deri...

Ish-gazetari i ABC News, Flamur Vezaj, i ndodhur prej dy vitesh në Amerikë me familjen, ka reaguar duke marrë shkas nga ngjarja e fundit...

FOTO/ Flamur Vezaj i bën ‘vetting’ kandidatëve për Kryeprokuror: Bëmat e...

Nga Flamur Vezaj Doli lista më në fund sepse u ç’mendëm, nuk mbeti emër prokurori pa u lakuar e disa të tjerë për shkak të...

Gazetari i kronikës publikon cv e 12 anëtarëve të Komisionit të...

Gazetari i “ABC News”, Flamur Vezaj, ka përshkruar shkurtimisht cv e 12 anëtarëve të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, përzgjedhur nga komisioni Ad Hoc...