Tag: fakulteti

VIDEO/Policët në Fakultet, Marku i ndjek me celular: Do ta çojmë...

Përgjegjësi i departamentit të Gazetarisë dhe pedagogu Mark Marku ka reaguar menjëherë pas ndërhyrjes së policisë ditën e sotme në Fakultetin e Historisë dhe...

FOTO/Dekanati i Filologjikut mbështet studentët: Kundër dhunës, të rishikohet ligji për...

Bojkotit dhe protestës i janë bashkuar dhe studentët e Fakultetit të Filologjisë dhe Historisë, të cilët janë të vendosur deri në plotësimin e kërkesave...

Studentët e bashkuar ia dalin, Policia largohet nga Fakulteti i Ekonomikut

Studentët vijojnë të jenë të ngujuar prej mëngjesit të së enjtes (10 janar 2019) në Fakultetet e Juridikut dhe Ekonomikut në Tiranë.  Policia largohet nga Fakulteti i...

VIDEO/ E rëndë, polici qëllon me grusht studentin në Fakultetin e...

Në një video të publikuar sot paradite shihet qartë një polic i cili në prani edhe të kolegëve të vet ka qëlluar me grusht...

VIDEO/ Skandal tek Fakulteti Ekonomik, OSHEE ju fik dritat studentëve kur...

Studentët kanë vijuar sërish sot protestën e tyre ku kërkojnë plotësimin e kërkesave themelore të tyre. Ndërsa studentët janë mbledhur nëpër fakultete për të diskutuar...

Maturantët në provimin e fundit, cfarë thonë pas testit dhe për...

Lëndët me zgjedhje ulën për herë të fundit në bankat e gjimnazeve maturantët. Të mërkurën ata zhvilluan provimin e fundit, i cili zgjat tri...

EMRI & FOTO/ Zgjedhjet te Histori-Filologjiku, ja Dekani i ri i...

Janë zhvilluar sot zgjedhjet për Dekanin e Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë, nga ku ka dalë fitues Profesor, Doktor Sabri Laçi. Pedagogu i njohur i...