Tag: Elisa spiropali

Godet zëdhënësja e qeverisë, Spiropali-Metës: Po hedh bomba dhe mahnit çdo...

Zëdhënësja e qeverisë nuk ka hezituar të reagojë pas deklaratave të presidentit Meta, pasi i bëri dhe disa pyetje publike ambasadorit të BE në...

Malaj këshillon Spiropalin: Ish-nxënësja ime, para të madhit e prapa kalit...

Ish deputetja e LSI-së, Nora Malaj  këshillon ish-nxënësen e saj Elisa Spiropali, me ane te një postimi në rrjetet sociale. Referuar deklaratave të djeshme të...

LSI i pergjigjet Spiropalit: Ku ta nguli pirunin Rama

“ mushkat se Baba Xhikja na la!”.  Kjo shprehje e ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali pas konferencës për media të...

Spiropali fyen Meten, i deformon emrin dhe i permend gruan

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, reagoi menjëherë pas deklaratës publike të Presidentit Ilir Meta, i cili caktoi 13 tetorin si...

Bes Kallaku i përgjigjet Spiropalit: Lele kaçurrele ti! Besi osht i...

Aktori i humorit Bes Kallaku i ka kthyer përgjigje zëdhënes së Ramës, Elisa Spiropali, pasi kjo e fundit një ditë më parë i përmendi...

Vokshi i përgjigjet Spiropalit: Shqiptarët e kanë braktisur Ramën, do përgjigjesh...

Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi, i është përgjigjur ashpër ministres së kabinetit Rama, Elisa Spiropalit, pasi kjo e fundit thoshte me të madhe se...

Akuza e Bashës: Elisa Spiropali dhe Gjylameti të lidhura drejtpërdrejtë me...

Menjëherë pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë që caktori datën 25 maj si ditën e zhvillimit të protestës së 6 kombëtare, kryetari i Opozitës...

DENONCIMI/Gazetari lëshon bombën: Gjermanët kanë përgjime që lidhin Spiropalin me kokainën

Gazetari Flamur Vezaj ka lëshuar bombën e radhës. Në një postim të bërë së fundi në rrjetet sociale, ai ka shënjestruar disa prej personazheve...

FOTO/ Meme epike për Spiropalin: ‘Negociatat u hapën vjet, sivjet hapen...

Ironia e kryeministrit Sali Berisha përmes rrjeteve sociale nuk ka munguar asnjëherë për qeverinë, aq me pak me "shfaqjen" që kjo e fundit dha...

Këlliçi paralajmëron Spiropalin: “Pa Skënderbeun tënd, do japësh llogari për çdo...

Ministrja e Shtetit për Mardhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas prononcimit për mediat kreut të PD-së,...