Tag: Edi Rama

Analiza e Bashës: 3 arsyet pse shqiptarët braktisën Edi Ramën në...

Lideri i opozitës Lulzim Basha, zhvilloi një takim informal me strukturat e PD në Malësi të Madhe, ku dha disa mesazhe të rëndësishme për...

EMRI/Rama e prezanton vetë, në krye të Tatimeve një grua

Qeveria ka miratuar drejtuesin e ri të Tatimeve, nje prej institucioneve tejet të rëndësishëm për mbledhjen e të ardhurave për buxhetin e shtetit. Vendimi...

“Nuk do gjesh më gjurmë LSI”, Rama përgjigjet për mesazhin ndaj...

kryeministri Edi Rama komentoi gjerësisht edhe mesazhet drejtuar kreu të shtetit, i cili me heret publikoi mesazhet ne telefonine tij të dërguara nga kryeministri,...

VIDEO/Rama pyetet për ndryshime në qeveri, çfarë deklaroi kryeministri nga selia...

Kryeministri Edi Rama ka folur para gazetarëve pas mbledhjes së kryesisë me Partine Socialiste, teksa ka shpjeguar se mbledhja u bë në kuadër të...

Lëvizja e radhës nga socialistët, Rama mbledh Kryesinë

Teksa opozita vijon me aksionin e saj dhe nuk do te ketë pushime, nga ana tjetër dhe socialistët vijojnë të mos "qendrojnë" në heshtje. Mësohet...

VIDEO/”Neveri të dëgjosh ç’thoshte dje ky dënglaxhi kryeministër”, Vasili kapet me...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, është kapur sërish me kryeministrin Edi Rama. Ai ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama, në kohën kur...

Rama mbush 55-vjeç, Kryeministri nuk ka për të patur një ditëlindje...

Ndjekësit nuk e kanë lënë pa e kujtuar ditëlindjen duke mbushur statuset e tij me urime për 55-vjetorin. Kryeministri Edi Rama feston ditëlindjen e tij...

Rama pasi falenderon policinë u jep urdhëra: Hidhuni në sulm!

Qetësia gjatë zgjedhjeve moniste është sukses i policisë së shtetit. Pavarësisht se nuk pati incidente, as skenare dhune, as përplasje dhe bojkot në 85%...

FOTO/Skandali me manipulimet, Rama ka një tjetër mesazh për votuesit e...

Kryeministri Edi Rama është sërish falenderues ndaj të besuarëve të tij. Një ditë pas zhvillimit të procesit zgjedhor kaq shumë të diskutuar muajt e fundit,...

FOTO/Berisha ironizon Ramën: Fituesi Nocrroku me djersë të ftofta!

Dalja e Kryeministrit Rama pas votimeve, u shoqërua me komente të shumta në rrjet, të cilët vunë re dhe detajet me te vogla në...