Tag: e enjte

Horoskopi, 11 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni...

Aksioni opozitar, bllokohen akset kryesore, zbulohet ku do jetë Basha

Pak orë para nisjes së protestës së opozitës zbulohet se ku do jetë kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha. Opozita e Bashkuar do të protestojë...

Parashikimi i motit, ja temperaturat sipas qyteteve

Vazhdojnë të dominojnë temperaturat e larta, sidomos në jug dhe pjesën qëndrore të vendit. Përjashtuar këtu Verilindjen dhe zonat Lindore ku pasditja fuqizon vranësirat...

Mot i nxehtë dhe me temperatura të larta, nuk mungojnë as...

Këtë të enjte, moti do të mbetet i nxehtë dhe kryesisht me diell sidomos në zonat e bregdetit. Ndërsa vranësira kalimtare të pakta deri në...

Parashikimi i motit, një e enjte me kthjellime dhe temperatura në...

Territori shqiptar mbetet gjatë gjithë ditës në kushtet e motit të kthjellët përjashtuar Verilindjen dhe zonat Lindore ku pasditja fuqizon vranësirat duke gjeneruar shira...