Tag: droge

Policia në ndjekje të të rinjve të dyshuar, 3 të arrestuar...

Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë në fushën e narkotikëve. Gjatë 24 orëve janë...

EMRAT/Drogë dhe armë nga Shqipëria, 20 të arrestuar në Itali, mes...

Janë zbardhur detaje nga operacioni i sotëm në Bari, ku policia italiane ka shkatërruar një rrjet të madh trafikantësh, që merrnin nga Shqipëria drogë...

Shpërndanin heroinë në qytet, pranga dy vëllezërve në Elbasan

Dy vëllezër, të cilët akuzohen se shpërndanin doza të vogla heroine, janë arrestuar ditën e sotme nga policia në Elbasan. Gjatë kontrollit fizik nga policia...

Kapet në Itali shqiptari me 334 kg drogë, ish-deputeti: Po policia...

Autoritetet italiane në Brindisi njoftuan se sot kanë sekuestruar një gomone me 334 kg lende narkotike, ndërsa në pranga ka rënë një shtetas shqiptar,...

Arrestohet trafikanti nga Laçi, i gjejnë me vete rreth 4 milionë...

Një 20-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për shpërndarje droge. Në kuadër të operacionit të koduar “Gurra” pas hekurave përfundoi shtetasi...

Nga Tirana në Lezhë për të shitur kokainë, arrestohen furnitori dhe...

Policia ka realizuar një operacion me qellim goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta. Forcat e policisë kanë sekuestruar lëndë...

DETAJE/Policia e Tiranës me dorë të hekurt ndaj të rinjve, dy...

Policia vijon me operacionet për kapjen e personave të cilët merren me trafikimin e lendeve narkotike. Nga operacioni i fundit në Tiranë, ne pranga ranë...

“Përfshirja në trafik droge”, Dy bisedat që zbuluan Arbër Çekajn: Më...

Arbër Çekajn është i akuzuari kryesor i Prokurorisë për trafikimin e 613 kg kokainë kolumbiane në Shqipëri. Ai u ekstradua nga Gjermania, ku ishte...

FOTO/Sekuestrohen 250 milionë euro kokainë në Itali, ishte fshehur në kontenier...

Autoritetet italiane kanë sekuestruar një sasi rekord kokeine prej 1176 kg, të fshehur në një kontenier me banene dhe që vinte nga Amerika e...

EMRI/Avioni me drogë në Divjakë, ekstradohet nga Belgjika bashkëpunëtori i pilotit...

Është ekstraduar nga Belgjika Kristjan Demçe, në lidhje me avionin që më 10 prill të 2014 u rrëzua në plazhin e Divjakës me 300...