Tag: digjet makina

SARANDE/ Policia meson se pse u dogj makina luksoze, enigma nje...

Policia zbardh ngjarjen e djegies së automjetit dy ditë më parë. Arrestohet nga policia autori i dyshuar. Kapet dhe ndalohet edhe një person i shpallur...

Fier, përfshihet nga flakët makina në ecje

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Bishan të Vlorës dhe sipas informacioneve dyshohet për shkak të një...

FOTO/ Makina merr flakë në lëvizje e sipër, çfarë po ndodh...

Një makinë është shkrumbur plotësisht pak minuta më parë në rrethrrotullimin e Doganës në Tiranë. Siç shikohet edhe nga fotot,  makina e tipit “Citroen” ka...

LAJMI I FUNDIT/ Tiranë, makina përfshihet nga flakët në rrugën e...

Një automjet është përfshirë nga flakët në Tiranë. Sipas policisë automjeti ndodhej në një garazhd në rrugën e "Elbasanit". Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht. Tiranë/Informacion...

Shkrumbohet makina në Durrës pas mesit të natës

Një makinë mori flakë në orët e para të mëngjesit në qytetin e Durrësit. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa policia ka ngritur disa...

Digjet makina e gruas së gjyqtarit të Apelit për Krime të...

Makina në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj, është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës, në Tiranë, në rrugën “Grigor Heba” në...

EMRI/ Shkrumbohet nga flakët “Toyota” në Lezhë, ja kujt i përkiste

Një makinë është shkrumbuar nga flakët në Lezhë. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur orët e para të mëngjesit të ditës...

E parkuar pranë banesës, makina në Gramsh përfshihet nga flakët

Një tjetër makinë është djegur në qytetin e Gramshit, në lagjen Sporti. Policia bën me dije se makina ishte në pronësi të shtetasit Y.T., i...

Protestuesi me maskë i vuri flakën, ja kujt i përket makina...

Bëhet shkrumb e hi një makinë para Parlamentit. Një prej protestuesve me maskë ka thyer xhamat dhe ka hedhur një koktej molotov brenda makinës. Makina ndodhej...

Shkrumbohet automjeti në Elbasan, mori flakë ndërsa ishte në lëvizje

Një automjet në Elbasan u përfshi sot nga flakët ndërsa ishte në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mengel, tek ura Lizës. Fatmirësisht nga zjarri...