Tag: dhune

VIDEO/ Policia përgatitet për dhunë te ‘Unaza e Re’, reagon Berisha:...

Pas njoftimeve se, policia, me urdhër politik, do të tentojë të mësyjë mbi banorët e Unazës së Re, që prej javësh protestojnë kundër projektit...

VIDEO/ “Policia po përgatitet për dhunë kundër banorëve të Unazës së...

Protesta e banorëve të Astirit ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme duke hyrë në ditën e saj të 136. Ata kërkojnë mbrojtjen e banesave...

VIDEO/Kush po e nxit dhunën në protestën e Fierit, lëndohet një...

Tensionet dhe përplasjet mes policisë dhe qytetarëve vazhdojnë të jenë të pranishme gjatë protestës në  Fier. Burime nga PD bëjnë me dije se protestuesit po...

Dhuna ndaj mjekut në Lezhë, kolegët e tij në protestë

Një ditë pas dhunimit të mjekut Zef Doda në ambjentet e spitalit të Lezhës, stafi mjekësor i këtij spitali ka ndërprerë punën dhe ka...

Dhunoi barbarisht mjekun në Lezhë, policia identifikon autorin

Mjeku Zef Doga u dhunua ditën e sotme, ndërsa është në gjende të rëndë në spitalin e Traumës në Tiranë. Burime nga policia, bëjnë me...

VIDEO/Protestuan kundër transferimit të mësueses, nxënësit në Dibër dhunohen dhe kërcënohen

Pasi ish-kryeministri Berisha bëri publik denoncimin e nxënësve  në Dibër të cilët kërkojnë kthimin e mësueses së tyre, mësohen të tjera detaje. Burime nga PD,...

FOTO/Pamje të rënda, kryetari i gjykatës në Kukës godet avokaten dhe...

Këto janë pamjet ku kryetari i Gjykatës së Kukësit dhunon një avokate. Stop ka publikuar videon, në të cilën shfaqet Kryetari i Gjykatës së Kukësit,...

Berisha nxjerr videon: Policia fut provokatorë në mes të protestuesve

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video në të cilën shihet sesi policia fut provokatorë për nxitur dhunë dhe veprime të rrëmujshme në protestë. Ish-kryeministri shkruan: Ja...

Berisha reagon për dhunën në Kamëz: “Hakmarrësi primitiv po shkatërron edhe...

Sulmi ndaj gjyqtarit kryesor, Eldorian Hamiti në ndeshjen Kamza-Laçi tronditi jo pak opinionin sportiv shqiptar. Reagimet kanë qënë të shumta, ndërkohë që jashtë saj...

Ngjarje e rëndë në Durrës, dhunohen barbarisht çifti i të moshuarve

Një çift të moshuarish janë dhunuar pasditen e sotme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë Spitallë të Durrësit, ndërsa dyshohet se të...