Tag: deputete

VIDEO/ Plas grushti mes deputetëve shqiptarë, rrihen në emision

Një ngjarje e pakëndeshme ka ndodhur mbrëmjen e kaluar, ku janë përfshirë deputetët shqiptarë. Në mes të emisionit ka plasur grushti. Raportohet se deputeti...

EMRI/ Përfundon seanca e pare e Parlamentit, zgjidhen sekretare tre deputetët...

Ka përfunduar seanca e parë e Kuvendit të Shqipërisë. Në seancën e cila filloi ne oren 10:00  u caktuan 3 deputetët më të rinj të...

EMRAT/ Deputetët më jetëgjatë në Parlament, dhe ata që s’kanë mbaruar...

Sali Berisha, Gramoz Ruçi dhe Pandeli Majko janë tre deputetët më të vjetër të Parlamentit të ri 2017-2021. Të tre politikanët me eksperiencë kanë qenë...