Tag: Denoncimi

VIDEO/”Po fshihet e vërteta në Thumanë”, Bardhi: 2 ditë pas tërmetit...

Gazmend Bardhi, sekretari i përgjithshëm i PD, ka evidentuar përplasje në deklaratat e Artur Bushit dhe Erion Braçes përsa i perket termetit dhe shembjes...

“Vëllezërve që iu bë atentati lidhje me kreun e PS në...

Një denoncim ka mbërritur në faqen e ish-kryeministrit Berisha, ku jepen informacione për ngjarjen e rende në Tepelenë, me vdekjen e njerit prej vellezerve...

FOTO/”Do ishin rrezikuar fëmijët”, Zhupa: Shkollat që Veliaj rikonstruktoi me paratë...

Tërmetit shkatërrimtar nuk i shpëtoi as Tirana, e cila deri më tani ka patur dèmtime nè disa pallate dhe objekte publike si Drejtoria e...

FOTO/Ish-deputeti denoncon me pamje: Kriminale, dëmet e tërmetit në maternitet mbulohen...

Ish-deputeti Bardh Spahia ka bërë një denoncim, ku pretendon se dëmet nga tërmeti në Maternitet po mbulohen. Sipas tij, Instituti i Ndërtimit e ka verifikuar...

“Urdhër skandaloz”, Vokshi siguron dokumentat: Rama nuk u heq 150 mln...

Ish-deputetja Albana Vokshi ka akuzuar qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama si pergjegjes per heqjen e rrogës së mësuesve dhe policëve. Ish-deputetja disponon dokumentat dhe e...

FOTO/Denoncimi për Sadri Abazin: Prish me urgjencë dy katet shtesë te...

FatBardha Kadiu ka denoncuar dëmtimet dhe ne pallatin e Sadri Abazit, deputetit te  Partisë Socialiste i cili ka ne pronesi disa pallate. Sipas ish-deputetes, ne...

“Superskandal që kushtoi shumë jetë njerëzish”, denoncimi i oficerit: Afera korruptive...

Mungesa e mjeteve, aparaturave si dhe qenëve për të lehtësuar operacionet e kerkim-shpëtimit ranë në sy duke treguar gjendjen reale të Shqipërisë, e cila...

VIDEO/Pallati i ndërtuar dy vite më parë mes dëmtimeve serioze, pedagogu...

Edhe pse inspektimi dhe vleresimi i godinave dhe banesave ende nuk ka dhënë vlerësimet e shumta, ka disa pallate dhe banesa te cilat kanë...

DENONCIMI/”Mjafton të jesh rilindas dhe bëhesh me tokë, kanë bërë kasaphanë...

Vijojnë denoncimet nga qytetaret lidhur me pronat dhe tokat në vend. Në faqen zyrtare të këtij të fundit, një qytetar shkruan se në Libofshë të...

FOTO/Skandal me librat e shkollës, nxënësit denoncojnë: Në ‘Qytetari’ nuk njihet...

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi mesazhin e një nxënëseje të klasë së 8, e cila tregonte shqetësimin e saj pasi në librin e Qytetarisë, nuk...