Tag: denoncim

DENONCON Partia Demokratike: Fituesi i 18 miliardëve , familjarët e Ramës...

Partia Demokratike ka dalë sot në një denoncim lidhur me tenderin e zhvilluar nga Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionitpër “modulin e ri tatimor”...

DENONCON Ish kryeministri:Kajmaku I Ramës eshte i dënuar dhe në...

Në një postim në facebook ish kryeministri Sali Berisha ka thënë se Agim Kajmaku, I emëruar si kryetar bashkie Vorë , ka pasur probleme...

Ish-deputetja denoncon show-n e zv.kryeministrit: Braçe e denoncoi për heqjen...

Zv/Kryeministri qe ka marre flamurin e mbrojtjes se interesit publik dhe po iu ‘jep derrmen’ gjithe kundravajtesve te vegjel e te medhenj, ka denoncuar...

Rama u mburr me zhdukjen e infeksioneve spitalore, Vasili ia nxjerr...

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka shënjestruar kryeministrin Edi Rama, teksa këtë herë e kritikon lidhur me shëndetësinë, një prej temave për të cilat...

“Ministri i tenderit hajdut 30 milionë euro”, PD: Lleshaj nuk përgjigjet,...

Lealba Pelinku ka reaguar së fundmi në rrjetet sociale lidhur me tenderin korruptiv që PD e denoncoi ditëve të fundit, lidhur me uniformat e...

Denoncim me video/Policia terror në mes të natës ndaj biznesit në...

Ish-deputetja Nada Meçorapaj denoncon nëpërmjet një video se Policia e Shtetit dhe ajo Bashkiake ka hyrë duke bërë terror n% mes të natës në...

“Filluan të shtetëzojnë pronat private”, Ish-deputetja: Çohuni Shqiptarë, bijtë e etërve...

Ditën e sotmë, Partia Demokratike denoncoi një tjetër skandal të grabitjes së pronës publike në rrugën e Kavajës. Sipas PD, qeveria po kërkon të shtetëzojë...

Denoncimi i PD-së: Policët e kapur në dosjen 184 janë...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi në një deklaratë për mediat u shpreh se të gjitha denoncimet e Partisë Demokratike për dhunën barbare të...

Denoncim/ Qytetarja: Po na heqin ndihmën ekonomike se nuk votuam

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka ndarë me ndjekësit në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, denoncimin e mbërritur në adresë të tij nga një “qytetare...

VIDEO/”Dhunë shtetërore në Dibër”, Paloka: Po ushtrohet nga e njëjta bandë...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, doli në një deklaratë për mediat duke akuzuar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Kryeministrin Rama se kanë...