Tag: demtohet

Aksident në aksin Korçë-Voskopojë, dëmtohet drejtuesi i motorit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të fshatit Turan. I plagosur ka mbetur shtetasi Haki Leska nga Voskopi i cili është transportuar...

VIDEO/Dëmtohet alpinisti në Kanionet e Erzenit, ndërhyjnë Forcat e Armatosura për...

Një 42-vjeçar ka shpëtuar mrekullisht pas dëmtimit që mori nga vizita në Kanionet e Erzenit. Sipas burimeve zyrtare nga policia, alpinisti ra nga lartësia dhe...

Dëmtohet Ronaldo, në dyshim për duelin me Atletico Madrid

Sikur të mos mjaftonte humbja në takimin e parë, 2-0 ndaj Atletico Madrid, Juventus mund të përballet me tjetër problem ndaj "Los Colcheoneros". Ylli...

VIDEO/I bie etazhieri në kokë, plagoset studentja në QS

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Qytet Studenti aty ku një studente është plagosur. Sipas informacioneve, mësohet se studentes i ka rënë etazhieri në...