Tag: Cifti

VIDEO/Tragjedia e çiftit në Librazhd, flet tezja pranë djalit të helmuar:...

Ngjarja e sotme në Librazhd ka tronditur sot opinionin publik, teksa ne rrethane ende te paqarta, një çift i sapomartuar kanë helmuar veten dhe...

FOTO/Zbardhen emrat e çiftit, të rinjtë u gjetën në banesën e...

Policia ka reaguar me nje informacion paraprak lidhur me ngjarjen e rende në Librazhd. Policia  thotë se 19 vjeçarja ka mbërritur pa shenja jetë...

Helmohet çifti i sapomartuar në Librazhd, ndërron jetë 19-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd, ku një çift të sapomartuar kanë mbërritur të helmuar në spitalin e qytetit. Mësohet...

Përdorën emisionin e saj për të marrë para, Arbana Osmani deklaratë...

Mesa duket një çift qe kerkoi me ngulm te beheshin pjesë e emisionit "Dua te te bej te lumtur" e kanë përdorur këtë program...

Historia e çiftit që u largua nga Shkodra pas tërmetit në...

Fshati Shkallë në Manzë të Durrësit gjendet vetëm 20 kilometra larg epiqendrës së tërmetit që dridhi tokën në 26 nëntor. Në javën që pasoi tërmetin,...

VIDEO/E pabesueshme, pallati në Durrës zhytet dy kate nën tokë, një...

Vijojnë të raportohen ndertesa të tjera të cilat kanë pësuar dëmtime të rënda bashkë me persona brenda rrënojave. Një pallat 6-katësh në Durrës është fundosur...

EMRI/Vrau çiftin pasi iu grabiti banesën, arrestohet në Austri 43-vjeçari nga...

Njëzet vjet pas vrasjes së çiftit të bashkëshortëve, Interpol Tirana ka ekstraduar nga Austria 43 vjeçarin Viktor Pelivani. Policia sqaron se si rezultat i bashkëpunimit...

FOTO/Çifti i njohur bëhen prindër së shpejti, Bes Kallaku lë komentin...

Cifti i njohur i Showbizzit, Fatma Methasani dhe shef Alfio dhanë lajmin e bukur se do të bëhen prindër të një fëmije. Ajo  publikoi një...

DETAJE/Dhunohet çifti në Tiranë, maskat u grabisin makinën në kërcënimin e...

Një ngjarje e rende është regjistruar në Tiranë, teksa ka ndodhur një grabitje me armë. Konkretisht, grabitja ka ndodhur ne autostraden Tirane Durres afër Casa...

Masakra e çiftit në Librazhd, burrë e grua debatuan gjatë darkës....

Ajo që dukej një ditë normale në familjen Gjokola, ka përfunduar në tragjedi. Çifti Daut dhe Luljeta, u përfshinë në një debat të ashpër,...