Tag: berisha

Berisha: Ramës po i shtrëngohet laku, po shet edhe Olsi drogën

Kryeministri Edi Rama nuk i doli në krahë kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri përballë akuzave të PD. Rama u shpreh i qartë...

Armina flet hapur: Ju tregoj si i kam raportet me Sali...

Armina Mevlani njihet gjerësisht jo vetëm për blogun e saj dhe aktivitetit në rrjete sociale, por edhe për lidhjen e saj me djalin e...

Reagon ish kryeministri: Gjeneral “Hashashi” dhe Ardi Balili po merren me…

Pas dy vrasjeve të shënuara ditën e sotme brenda harkut kohor të vetëm 12 orëve, ka ardhur reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha. Në një postim...

DENONCIMI/Kulmi i sezonit veror, ngujohen në shtëpi banorët e Dhërmiut pas...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar së fundmi një rast nga Dhërmiu, teksa është kulmi i sezonit turistik dhe pushuesit janë të shumtë në jug. Në...

“Kërcënim ndaj Evropës”, Berisha zbërthen deklaratat e Ramës: Po paralajmëron dëmet...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar deklaratat e fundit të kryeminsitrit Edi Rama, i cili i dërgoi mesazhe "kërcënuese" Evropës, lidhur me procesin e negociatave. Berisha...

EMRI/”Breshëri automatiku e tritol shtëpisë së veprimtarit të PD”, Berisha nxjerr...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spiten të Lezhës. Breshëri automatiku dhe tritol janë ndjerë pranë baneses se nje veprimtari te PD-së. Ngjarja ka...

DENONCIMI/Pasi mori forcërisht Bashkinë e Devollit fillon terrori: Po shkarkohen të...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar me publikimin e denoncimeve në rrjetet sociale. Në një status në Facebook, Berisha shkruan denoncimin e një qytetari, i...

‘Na pyesin a ke tv, vetë udhëtojnë me helikopter’, Denoncimi: Policëve...

Një punonjës i Policisë së Shtetit ka denoncuar përbuzjen dhe diskriminimin që drejtuesit u bëjnë, duke mos u dhënë dietat e orëve jashtë punës. Në...

“Dekani i FGJH-së bëhet anëtar në Këshillin Bashkiak”, Berisha: Dekani si...

Dekani i Fakultetit të Gjuhëve të Huaja, Artur Sula, përpos detyrës si dekan tashmë do mbulojë edhe detyrën si antar i Këshillit Bashkiak monist...

Berisha zbardh pasurinë e Pjetrit: Valdrin Malli pasunar, apartamente luksoze, makina….

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka publikuar pasurinë e kryebashkikaut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetrit. Në një postim të gjatë...