Tag: Basha-donald lu

Basha përcjell Donald Lu dhe jep një mesazh për ambasadoren e...

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka postuar një mesazh për Donald Lu në ikje ndërsa ka uruar mirëseardhjen e ambasadores se re amerikane. Ky i...

Dy ditë pas protestës Donald Lu takim “kokë më kokë” me...

Na ambientet e selisë së Partisë Demokratike është duke u zhvilluar një takim mes ambasadorit të SHBA-ve Donald Lu dhe kreut të opozitës, Lulzim...