Tag: barcelona

Ish-ylli i Barcelonës dënohet me burg, ngjarja e dyshimtë ku u...

Ish yll i FC Barcelona ka marrë një dënim me burg pasi u shpall fajtor për akuza të shumta lidhur me armët, duke përfshirë...

DETAJE/Barcelona nuk dorëzohet, gati ofertën e tretë për Neymar

Futbollisti i famshëm Neymar shumë shpejt pritet të jetë në Barcelonë. Sipas medieve katalanasve tashmë ka mbetur vetëm zyrtarizimi pa dyshim i “goditjes” më...

FOTO/ Liverpool-Barcelona, publikohen formacionet zyrtare, Klopp i beson Shaqirit

Në “Anfield” mbrëmjen e sotme do të luhet gjysmëfinalja e kthimit e Champions League, ku Liverpooli do të presë Barcelonën Takimi i parë në “Camp...

Messi shënon golin e 600-të me Barcelonën, dhuron spektakël në ndeshjen...

Lionel Messi arriti një pikë të rëndësishme të mërkurën kundër Liverpulit në Ligën e Kampionëve të UEFA-s dhe e bëri këtë në mënyrë mahnitëse. Në...

VIDEO/ Vjen goli i parë në supersfidën Barcelona – Liverpul, ja...

Barcelona ka zhbllokuar rezultatin 1-0 në përballjen që po zhvillohen në "Camp Nou" kundër Liverpoolit e vlefshme për gjysmëfinalen e Champions Leagues. Në minutën e...

FOTO/ Publikohen formacionet e sfidës Barcelona – Liverpool, befasi në kampin...

Sapo janë publikuar formacionet zyrtare të gjysmëfinales së dytë në Champions League që luhet në “Camp Nou” ndërmjet Barcelonës dhe Liverpoolit. Befasia e formacionit është...

Sa herë ke bërë seks këtë muaj?/ Ylli i Barcelonës tërbon...

Gerard Piqué ditët e fundit i dërgoi një mesazh në Twitter televizionit Movistar +, duke ftuar veten në programin “La Resistencia” drejtuar nga David...

Barcelona fiton me përmbysje në La Liga, Messi shkëlqen

Barcelona siguroi fitore me rezultat 3:1 në ndeshjen kundër Rayo Vallecanos, e cila u zhvillua në stadiumin Camp Nou, në kuadër të xhiros së...

VIDEO/ ​Pas El Clasicos, tifozët e Real Madridit i sulmojnë dy...

Pas përfundimit të El Clasicos, tifozët e Real Madridit ishin tejet të zhgënjyer me klubin e tyre dhe këtë e shprehën edhe duke u...

Real Madrid – Barcelona, ja si rreshtohen skuadrat para finales

Mbrëmja e sotme do të jetë me të vërtetë spektakolare, me Realin e Madridit dhe Barcelonën që do të luajnë aktin e dytë gjysëmfinal...