Tag: autoret

Ekzekutimi i dy kushërinjve në Laç, vetëdorëzohen dy prej autorëve

Janë vetëdorëzuar në polici dy prej autorëve, të vrasjes së dy kushërinjve në Laç. Sipas burimeve zyrtare nga policia, thuhet se falë negociatave me familjarët...

Vrasja e dyfishtë në Laç, reagon zyrtarisht policia: 3 persona në...

Policia ka njoftuar zyrtarisht se kush janë në kërkim për ngjarjen e djeshme në Laç, ku humbën jetën dy kushërinj, Mikel Jushi, 35 vjeç,...

DETAJE/Zbardhet plagosja në Shkodër, pranga autorit dhe bashkëpunëtorëve të tij

Një tjetër operacion është finalizuar me sukses në Shkodër. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se kanë ndaluar autorin e dyshuar të ngjarjes së...

EMRAT/Grabitën pronarin e Exchange në Tiranë, kapen 3 persona

Policia e Tiranës arreston edhe tre persona të tjerë, bashkëpunëtorë në sulmin me qëllim grabitjen e pronarit të një Exchange, në Tiranë, shtetasit A....

DETAJE/Identifikohen autorët e vrasjes në Tiranë, shkak një konflikt i hershëm

Janë identifikuar autorët e krimit të ndodhur para pak minutash në Kodrat e Liqenit në Tiranë. Autorët e dyshuar të vrasjes janë I. M dhe...

Gomonia me 1 ton drogë në Vlorë, kapen trafikantët

Pas kapjes së gomones me 1 ton drogë në Vjosë, policia ka arrestuar autorët. Sipas burimeve zyrtare, falë punës hetimore intensive e të mirëorganizuar nga...

DETAJE/Si u vodh Katedralja në Korçë, autori u fsheh dhe mbajti...

Ditën e djeshem persona të paidentifikuar vodhën 200 mijë lekë të vjetra nga Katedralja “Ringjallja e Krishtit”gjatë natës. Deri më tani nuk ka asnjë autor...

E vranë për një karikues, autorët rikthehen në burg

Ndryshohet masa e sigurisë për dy autorët e dyshuar të vrasjes së Marvi Mihalit, ngjarje e një viti më parë, 31 Korrik 2017. Gjykata...

DETAJE/ Vlorë vrasja e biznesmenit, si u zbuluan autorët

Vrasja e biznesmenit të kafesë në Vlorë, 29-vjeçarit Vasil Dervishaj po shkon drejt zbardhjes. “BalkanWeb” mëson detaje të reja nga grupi hetimor, që lidhen...

DETAJE/ Shkodër, plagosja e biznesmenit në Vau i Dejës, identifikohen tre...

Nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër nga veprimet e shpejta hetimore u bë i mundur identifikimi i autorëve të ngjarjes dhe po...