Tag: arrestohet

EMRI/Arrestohet në Greqi bashkëpunëtori në vrasjen e komisarit Cuku

Ka rënë në pranga Kristaq Leci, personi që ishte shpallur në kërkim si bashkëpunëtor në vrasjen e kryekomisarit Artan Cuku. Roli i tij ka qenë...

VIDEO/E zuri poshtë shtylla e basketbollit, vdes 19-vjeçari, arrestohet kryebashkiaku

Një ngjarje e papritur ka ndodhur  në ishullin grek të Chios. Një 19 vjeçar ka humbur jetën pasi u zu poshtë nga shtylla e...

GREQI/ Arrestohet mafiozi i dyshuar italian i Camorras

Greqia ka dorëzuar në duar të autoriteteve italiane një anëtar të mafies së njohur të Camorras, 56-vjeçarin Pasquale Diano. Ky i fundit ishte arrestuar...

Plagosi me mjet prerës 46-vjeçarin, arrestohet në flagrancë autori

Vorë, Tiranë Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti për motive pronësie. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vorë, pas marrjes së njoftimit për një konflikt...

ITALI/Kapet shqiptari me 3 mln euro kokainë dhe armë

Një 39-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi është kapur me kokainë. Mediet fqinje raportojnë se është arrestuar shtetasi Emiliano Keci, pasi...

Arrestohet 21-vjeçari,tentoi të kalonte 97 kg drogë në Mal të Zi

Policia e Shkodrës ka ndaluar një 21-vjeçar, pasi ishte në kërkim për trafik droge. Uniformat blu komunikojnë se është ndaluar E.H, banues në Koplik të...

Arrestohet në Budapest Nikolla Gruevski, kur jepet vendimi për ekstradim

Ish-kryeministri maqedonas, Nikolla Gruevski, është arrestuar ditën e sotme nga policia hungareze në Budapest. Sipas medieve hungareze, Gruevski u arrestua mëngjesin e sotëm në...

Do largohej me 32 mijë dollarë në xhep, arrestohet azerbaxhanasi në...

Një shtetas i huaj është ndaluar nga Policia në aeroportin e Rinasit pasi është kapur me një sasi të lartë vlere monetare me vete. Mësohet...

Arrestohet fieraku i rrezikshëm me tre emra

Policia e Fierit ka ndaluar një 46-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim prodhim dhe shitje të narkotikëve. 46-vjeçari i ndaluar njihet me tre identitete...

Video ku ngacmonte seksualisht të miturin, arrestohet 71-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar 71-vjeçarin, i cili në disa filmime të transmetuara dje në mbremje në emisionin investigativ 'Stop' shfaqet duke tentuar të...