Tag: arrestohen

DETAJE/Zbardhet plagosja e mbrëmshme në Mirditë, 26-vjeçarit i vranë babanë disa...

Policia ka identifikuar autorët e plagosjes së Frederik Lekës, ndodhur mbrëmjen e djeshme në Mirditë dhe po punon për arrestimin e tyre. Krimi ndodhi...

“I tradhtuan shenjat e gishtave”, zbulohen hajdutët e postës në Krujë,...

Janë arrestuar disa persona për grabitjen e kasafortës së postës në Fushë-Krujë, ku u morën rreth 13 milionë lekë. Tre ditë pas grabitjes policia ka...

Arrestohen një burrë dhe një grua, dyshohen për trafikimin e personave...

Autoritetet britanike thanë se kanë arrestuar edhe dy persona në lidhje me vdekjen e 39 njerëzve – trupat e të cilëve janë gjetur në...

Arrestohen dy policë dhe 6 persona të tjerë, ja pse akuzohen

Dy punonjës policie kanë rënë në pranga, pasi dyshohen për veprat penale “Shpërdorim i detyrës” dhe “Kultivim i bimëve narkotike”. Bëhet fjalë për  një...

VIDEO/ “GREÇA“ arreston dy të rinj, tentuan të trafikonin drogë dhe...

Policia e Shkodres ka arrestuar kete mesdite dy persona, shtetasin Rr. P., 23 vjeç dhe shtetasin M. P., 21 vjeç, banues në fshatin Selcë,...

Të shpallur në kërkim për ‘dhunë në familje’ dhe ‘mashtrim’, arrestohen...

Policia e Divjakës ka arrestuar 2 persona të shpallur në kërkim, një për "Mashtrim" dhe një për "Dhunë në familje". Blutë bëjnë me dije se...

Shpërndanin drogë në burg, në pranga 5 shqiptarë, mes tyre një...

5 shqiptarë mes të cilëve një femër, janë vënë nën urdhër arrestimi në Itali pasi ishin anëtarë të një grupi kriminal që trafikonte drogë...

Terrorizuan qytetin duke gjuajtur me armë, pranga dy të rinjëve

Dy të rinj janë arrestuar nga ana e Policisë në Kuccovë, për shkak se kanë gjuajtur më armë në ajër, pas një konflikti të...

Po kalonin 3 persona ilegalisht në doganë, arrestohen 2 të rinjtë...

Policia e Shkodrës ka arrestuar dy persona, pasi po tentonin të kalonin emigrantë ilegalisht në pikën kufitare të Hanit të Hotit. Sipas bluve, në pranga...

Operacioni ‘Qarku’ në Lezhë arreston të riun e dënuar me 20...

Një operacion i madh është zhvilluar në të gjithë territorin e Lezhës, i koduar "Qarku", për kapjen e personave në kërkim, si dhe atyre...