Tag: arrest

EMRAT/Ja kush janë shqiptarët e arrestuar për trafik droge, pjesë e...

Operacioni "Tunel", vuri në pranga 12 persona, të gjithë pjesë e një grupi kriminal italo-shqiptar që u zbulua vetëm mengjesin e sotëm. Për llogari të...

LAJM I FUNDIT/Trafikonin emigrantët, arrestohen 2 persona në Shkodër

Në prangat e policisë së Shkodrës kanë rënë dy persona pasi trafikonin emigrantë drejt Malit të Zi. Njoftimi i policisë: Finalizohet me sukses operacioni policor “TRANSPORTUESIT”....

VIDEO/Pranga të riut në Tiranë, dalin pamjet si i vidhte telefonat...

Një 36-vjeçar është kapur dhe ndaluar nga policia në Tiranë, pasi rezultoi se vidhte telefonat në dyqane, duke u shkaktuar dëme bizneseve. "Ndalimi i këtij...

Nga Shkodra në Tiranë për të vjedhur, si ra në pranga...

Një tjetër i kërkuar bie në prangat e Policisë. Burimet bejne me dije se është ndaluar një person i shpallur në kërkim për veprën...

AKUZAT/Sapo zbret në Rinas pranga 40-vjeçarit, shqiptari kërkohej në Itali

Një 40-vjeçar eshte arrestuar nga policia e Tiranës, menjëherë sapo hyri në territorin shqiptar. Burime nga policia sqarojnë se arrestimi i tij ka ardhur...

Arrestohen 2 të rinjtë në Tiranë, njëri kreu i grupit të...

Policia e Tiranës ka arrestuar 2 persona të rrezikshëm në kryeqytet, pasi akuzohen për një sërë veprash të rënda penale. Njëri prej të arrestuarve dyshohet...

Aksidentohet i mituri në Tiranë, kapet autori 18-vjeçar

Policia e Tiranës ka arrestuar një 18-vjeçar, pasi dyshohet se ka aksidentuar një 14-vjeçar në kryeqytet. Në pranga ka përfunduar F.H 18 vjeç, ndërsa i...

Korrupsion me hotelet në Velipojë, pranga 2 inspektorëve në Bashkinë Shkodër

Uniformat blu të Shkodrës kanë finalizuar me sukses operacioniin e koduar “Akomoduesi”. Policia bën me dije se ka arrestuar dy inspektorë të taksave që...

Përndjekje e dhunë ndaj ish-të dashurës, arrestohet laçiani

Policia e Tiranës njofton se ka arrestuar një 36-vjeçar, i cili në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur ish-të dashurën dhe ka ushtruar dhunë fizike...

9 të arrestuar dhe 1 në kërkim, çfarë ndodhi në Krujë,...

Policia e Krujës njfton se ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Ndëshkimi”, duke arrestuar dhe ndaluar 9 persona, ndërsa njëri u shpall në...