Tag: armina mevlani

VIDEO/”Po i paraprij dasmës”, Armina tregon kur do të martohet me...

Së shpejti do te kemi një tjetër dasmë VIP, nga ato me përmasa të mëdha e cila për protagonistë ka dy personazhe të njohur...

FOTO/”Provova paralizën”, Armina Mevlani ndan eksperiencën e tmerrshme me ndjekësit

Armina Mevlani, blogera e njohur shqiptare, e përdor Instagramin e saj dhe për të diskutuar apo ndarë përvoja me ndjekësit e saj. Së fundmi, ajo...

FOTO/Armina Mevlani pyetet për operacionet plastike, blogerja flet hapur

Shumë prej personazheve të njohur janë akuzuar për ndërhyrjet ne trupinj e tyre apo dhe në fytyrë. Edhe pse shumë prej tyre e mohojnë...

Armina flet hapur: Ju tregoj si i kam raportet me Sali...

Armina Mevlani njihet gjerësisht jo vetëm për blogun e saj dhe aktivitetit në rrjete sociale, por edhe për lidhjen e saj me djalin e...

“Biznesi më mirë vetë apo me Arminën”, Jonida Maliqi nuk i...

Jonida Maliqi së bashku me të fejuarën e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlanin, kanë në drejtim një biznes të përbashkët, i cili nuk ka shumë...

FOTO/Niset për event jashtë shtetit, Arminës i ndodh ajo që nuk...

Armina Mevlani është ndër blogeret më të dëgjuara në Shqipëri, por së fundmi suksesi i saj është shtrirë dhe në vende të tjera. Ajo...

Fotot e rralla të Armina Mevlanit: Kurrë më nuk kam qenë...

Armina Mevlani, blogerja dhe e fejuara e Shkëlzen Berishës, është bërë nostalgjike duke na kthyer pas në kohët e saj më të bukura. Ajo ka...

FOTO/Armina po njihet kudo, tashmë qëndron dhe pranë blogeres milionere

Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës ka qenë një tjetër personazh nga showbiz-i shqiptar që ka marrë pjesë në “Festivalin e Kanës”. Madje ajo...

FOTO/Shkëlzeni e paska “tradhtuar” Arminën, dhe këtë e pranon hapur

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë qenë gjithmonë në qendër të mediave. Marrëdhënia e tyre disa vjeçare tanimë është zyrtarizuar, pasi çifti janë fejuar...

FOTO/Fillojnë problemet me Shkëlzenin, Armina tregon torturat

Seriali “Game Of Thrones” është rikthyer për të mbërthyer qindra mijëra shikues nga e gjitha bota, kjo pasi është sezoni i fundit dhe pritet...