Tag: anxhelina

Vrau vajzën, shqiptari Aleko Petro dhunohet në burg

Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata...

Nesër vjen në Berat trupi i pajetë i Anxhelinës, nëna do...

Ditën e nesërme do të vijë drejt Shqipërisë (në Berat) trupi i pajetë i 29 vjeçares Anxhelina Petro, vajza shqiptare e cila u masakrua...

Krim i paralajmëruar, Anxhela e denoncoi të atin një vit më...

Anxhelina Petro, vajza shqiptare qe u vra nga babai dhe me pas u gropos ne oborrin e baneses ne Korfuz e kishte denoncuar nje...

Historia e pabesueshme e familjes se Anxhelines, por me xhaxhain…

Këtë të dielë historia e Anxhelinës nga Lezha është përzgjedhur si “The Best” në “E diela Shqiptare” në Tv Klan, në rubrikën “Ka një...