Tag: alkol

Telashe për yllin e futbollit anglez, arrestohet dhe gjobitet në...

Detaje të reja dalin nga arrestimi i futbollistit anglez Wayne Rooney. Ish kapiteni i Anglisë dhe Manchester United u arrestua më 16 dhjetor në Aeroportin...

Shqiptarin e gjejnë përtokë në burgun e Greqisë, nisin hetimet për...

Ka humbur ndjenjat një shqiptar në burgun e Trikalasë brenda në qeli. Media greke shkruan se shkak është bërë konsumimi i madh i sasisë së...

Mat, rrihte vazhdimisht nënën e tij dhe i merrte pensionin për...

Një 51 vjeçar ka rene në prangat e policosë pasi ushtronte dhunë fizike në mënyrë të vazhdueshme ndaj nënës së tij, duke i shkaktuar...

Modelja 31 vjeçare flet për abuzimin e saj me alkolin: Nuk...

Chrissy Teigen nuk ka qenë asnjëherë e ndrojtur për të treguar problemet e saj. Ajo gjithmonë është e treguar e sinqertë, dhe kur gjërat...

VIDEO/ Jeta e Anxhelina Hadërgjonaj, mes alkolit dhe striptisteve

Alkol dhe striptizëm! Kështu ka kaluar nata e mbrëmshme për këngëtaren shqiptare që jeton në mes të Holliwood-it. Kjo shihet sipas videove të postuara nga...