Tag: albina deda

FOTO/ Vajza e deputetes tundon fansat me postimet e fundit

Sot ajo është një ndër modelet më të pqëlqyera dhe shpesh provokon me postimet e saj seksi. Vajza e Albina Dedës, Ada Deda ka befasuar...

Ish-deputetja e Mirditës, një poezi për deputetët e listës që hynë...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike ka "përshendetur" me një poezi deputetët e rinj që pranuan të hyjnë në parlament pas djegies se mandateve nga ana...

Ish deputetja e PD: Është rruga e Kombit dhe jo e...

Ish depuetja e PD në Mirditë ka reasguar sot pas një deklarate të këshillit të qarkut të Kukësit se janë dakord me tarifat përfundimtare...

“Arta Marku është shantazhuar se ka proceduar Policinë”

Ish-deputetja e PD-së, Albina Deda, është një nga protestuesit e proceduar për protestën e zhvilluar të enjten në rrethrrotullimin e Milotit. E njohur për lidhjet...

FOTO/Cfare e ka zemeruar kaq shume ish-deputeten Albina Deda, Turqia provokon...

Nje gdhendje ne nje dige hidrocentrali ne Mirdite e ka zemeruar keq ish deputeten e kesaj zone, Albina Deda. Kompania ndertuese e hidrocentralit eshte...